Ga naar de homepage
A A A
Zoekvenster
Zoeken

Wijken en dorpen

Mijn Apeldoorn

Stadsdeelmanagers

De stadsdeelmanager heeft een verbindende rol in het gebied. Bij hem of haar kunt u daarom terecht met al uw vragen over het gebied en wat zich daarin afspeelt. Vanzelfsprekend zal de stadsdeelmanager niet al uw vragen zelf kunnen beantwoorden. Hij of zij kan wel met u meedenken en de verbinding leggen naar de juiste persoon of organisatie.

Algemeen

Bezoekadres: Stationsplein 50, Apeldoorn
Telefoonnummer: 14 055 (vanuit het buitenland +31 55 580 15 55)
E-mail: gemeente@apeldoorn.nl

Tom Brands     Tom Brands
Stadsdeel Centrum

06 - 46 00 08 29

t.brands@apeldoorn.nl
Twitter @055binnenstad

Wim Bergink     Wim Bergink
Stadsdeel Noordwest
06 - 54 36 82 44
w.bergink@apeldoorn.nl
Twitter @055noordwest

Astrid Willemsen     Astrid Willemsen
Stadsdeel Noordoost
06 34 55 10 91
a.willemsen@apeldoorn.nl
Twitter @055noordoost

Corine Kapenga     Corine Kapenga
Stadsdeel Zuidoost
06 - 46 00 08 44
c.kapenga@apeldoorn.nl
Twitter @055zuidoost

Harriet Althof     Harriet Althof
Stadsdeel Zuidwest
06 - 31 64 98 95
h.althof@apeldoorn.nl
Twitter @055zuidwest

Steven Gerritsen     Steven Gerritsen
Stadsdeel Dorpen
06 - 54 36 82 46
s.gerritsen@apeldoorn.nl
Twitter @055dorpen

Stadsdeelregisseur openbare ruimte

Dorps- en wijkraden

kaarten verdeling dorps - en wijkraden