Ga naar de homepage

Contact en openingstijden

Hier vindt u de contactgegevens en openingstijden van de verschillende locaties van gemeente Apeldoorn.

Mijn Apeldoorn

Stadhuis

Werkplein Activerium

Kavels en panden

Wijken en dorpen

Bedrijven

Bedrijvencontactpunt

e-mail: bedrijvencontactpunt@apeldoorn.nl
Twitter: @ondernemen055
Facebook: ondernemen055

Telefoonnummer: 14 055 (vanuit het buitenland +31 55 580 15 55)
Bezoekadres: Stationsplein 50, 7311 NZ Apeldoorn 

Een overzicht (pdf, 553kb) van samenwerkingsverbanden.


David Beij       David Beij
Relatiemanager bedrijven
Maakindustrie, techniek, bouw (Cleantech)
06 - 51 14 47 10
     d.beij@apeldoorn.nl

Dion Klopman       Dion Klopman
Relatiemanager bedrijven
ICT & Media, Zorg
06 - 39 31 56 58
d.klopman2@apeldoorn.nl

Evelyn Meibergen Evelyn Meibergen
      Relatiemanager bedrijven
Transport, Logistiek, ambulante handel
06 - 18 58 75 22
e.meibergen@apeldoorn.nl

Kim Tilman - den Hartog       Kim Tilman-den Hartog
Accountmanager bedrijventerreinen / Senior Projectmanager
Bedrijfshuisvesting, uitgifte bedrijventerreinen
06 - 12 34 38 32
k.tilman@apeldoorn.nl

Regina van den Berg       Regina van den Berg
Relatiemanager bedrijven
Bedrijventerreinen, contactpersoon BKA, dorpen
06 - 31 64 99 00
r.vandenberg@apeldoorn.nl

Sumiati Albers-Boelens       Sumiati Albers-Boelens
Aquisiteur/relatiemanager bedrijven
Accounthouder grote werkgevers, Bedrijfshuisvesting
06 - 53 24 40 68
s.albers@apeldoorn.nl

Tom Brands       Tom Brands
Relatiemanager bedrijven
Toerisme, recreatie, horeca, detailhandel, Centrum, Noordwest, Wijkwinkelcentra
06 - 42 46 46 79
t.brands@apeldoorn.nl


Gemeenteraad