Homepage Apeldoorn.
A A A
Zoekvenster
Zoeken

In contact met Economische Zaken

Mijn Apeldoorn
Evelyn Meibergen

Evelyn Meibergen

Relatiemanager Bedrijven
06 - 18 58 75 22
e.meibergen@apeldoorn.nl
Transport, logistiek, ambulante handel

David Beij

David Beij

Relatiemanager Bedrijven
06 - 51 14 47 10
d.beij@apeldoorn.nl
Maakindustrie, techniek, bouw (Cleantech)

Regina van den Berg

Regina van den Berg

Relatiemanager Bedrijven
06 - 31 64 99 00
r.vandenberg@apeldoorn.nl
Bedrijventerreinen, contactpersoon BKA Dorpen

Martin Verbeek

Marvin Verbeek

Relatiemanager Bedrijven/beleidsadviseur
06 - 28 33 56 16
m.verbeek2@apeldoorn.nl
Toerisme en recreatie

Sumiatie Boelens

Sumiati Boelens

Acquisiteur/sr. relatiemanager bedrijven
06 - 53 24 40 68
s.boelens@apeldoorn.nl
Accounthouder grote werkgevers, Bedrijfshuisvesting

Jack van 't Ende

Jack van 't Ende

Acquisitiemanager bedrijventerreinen
06 - 20 36 46 33
j.vantende@apeldoorn.nl
Verkoop bedrijventerreinen

Liesbeth Bergers

Liesbeth Bergers

Assistent relatiemanager Bedrijvencontactpunt
06 - 43 84 57 46
l.bergers@apeldoorn.nl

Natalie Jeths

Natalie Jeths

Assistent relatiemanager Bedrijvencontactpunt
06 - 27 18 90 50
n.jeths@apeldoorn.nl

Alwin Roest

Alwin Roest

Senior adviseur
06 - 39 47 25 81
a.roest@apeldoorn.nl
Programma economie, economische agenda, Cleantech en Regio

Elsbeth Boer

Elsbeth Boer

Senior beleidsadviseur
06 - 18 58 74 27
e.boer@apeldoorn.nl
Evenementen, bijzondere wetten, horeca en ambulante handel

Maaike Reijlink

Maaike Reijlink

Strategisch adviseur
06 - 43 04 73 57
m.reijlink@apldoorn.nl
Ondernemende stad, toerisme, citymarketing en evenementen

Roelof de Graaf

Roelof de Graaf

Hoofd EZ en programamanager Economie en toerisme
06 - 53 73 82 71
r.graaf@apeldoorn.nl

Bart de Brouwer

Bart de Brouwer

Adviseur werklocaties
06 - 39 07 33 86
b.debrouwer@apeldoorn.nl
Binnenstad

Suzanne Welbergen

Suzanne Welbergen

Relatiemanager bedrijven
06 - 39 87 57 13
s.welbergen@apeldoorn.nl
Zorg en IT

Annemiek Bronsema

Annemiek Bronsema

Adviseur werklocaties
06 - 39 87 56 77
a.bronsema@apeldoorn.nl
Bedrijventerreinen