Uitslag verkiezingen Europees Parlement 2024

Hier staan de uitslagen van de verkiezing voor het Europees Parlement in de gemeente Apeldoorn. Er is in onze gemeente centraal geteld. Dit betekent dat op donderdagavond in het stemlokaal een eerste telling gedaan is. Er werd daar alleen geteld hoeveel stemmen elke partij heeft gekregen. Op vrijdag zijn alle stemmen op de kandidaten geteld tijdens de eerste zitting van het gemeentelijk stembureau (GSB). Daarna werd de uitslag voor de hele gemeente berekend.

Ziet u een fout in de uitslag van een stembureau of van de uitslag voor de hele gemeente? Meld dit dan voor maandag 17 juni 2024 11.00 uur via de website van de Kiesraad aan het Centraal Stembureau. Dan wordt de fout onderzocht.

Melding maken

 

Aantal stemmen per partij

Partij Aantal stemmen
GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 11883
VVD 7223
CDA - Europese Volkspartij 5522
Forum voor Democratie 1538
D66 4690
Partij voor de Dieren 2252
50PLUS 489
PVV (Partij voor de Vrijheid) 9414
JA21 355
NL PLAN EU 91
ChristenUnie 3247
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 3745
BBB 2859
Meer Directe Democratie 146
SP (Socialistische Partij) 1092
vandeRegio 96
Volt Nederland 2542
Belang Van Nederland (BVNL) 246
NSC 2621
Piratenpartij - De Groenen 175

Processen verbaal per stemlocatie

Controlprotocol GSB

Proces-verbaal telling (.csv bestand)

NA31-2 van het Gemeentelijk stembureau

 
Nummer N10-2 NA31-2
1 N10-2 Stadhuis NA31-2 Stadhuis
2 N10-2 CODA NA31-2 CODA
3 N10-2 Sint Franciscusparochie NA31-2 Sint Franciscusparochie
4 N10-2 Nieuw-Apostolische Kerk NA31-2 Nieuw-Apostolische Kerk
5 N10-2 Grote Kerk NA31-2 Grote Kerk
6 N10-2 Kerk de Koningshof NA31-2 Kerk de Koningshof
7 N10-2 Gereformeerde Gemeente Apeldoorn NA31-2 Gereformeerde Gemeente Apeldoorn
8 N10-2 Hoornbeeck College Apeldoorn NA31-2 Hoornbeeck College Apeldoorn
9 N10-2 Sterrenschool NA31-2 Sterrenschool
10 N10-2 Wijkcentrum De Groene Hoven NA31-2 Wijkcentrum De Groene Hoven
11 N10-2 Berkenhove NA31-2 Berkenhove
12 N10-2 Samen055 West NA31-2 Samen055 West
13 N10-2 Station Royaal NA31-2 Station Royaal
14 N10-2 Scouting SWIII/LBP NA31-2 Scouting SWIII/LBP
15 N10-2 School Berg en Bos NA31-2 School Berg en Bos
16 N10-2 Jachtlaankerk NA31-2 Jachtlaankerk
17 N10-2 De Oude Enk NA31-2 De Oude Enk
18 N10-2 Duivensportcentrum NA31-2 Duivensportcentrum
19 N10-2 De Goede Herderkerk NA31-2 De Goede Herderkerk
20 N10-2 Victorkerk NA31-2 Victorkerk
21 N10-2 School De Wegwijzer NA31-2 School De Wegwijzer
22 N10-2 Wijkcentrum Orca NA31-2 Wijkcentrum Orca
23 N10-2 't Buurtpalet NA31-2 't Buurtpalet
24 N10-2 Wijkcentrum Vrijzicht NA31-2 Wijkcentrum Vrijzicht
25 N10-2 Postduivenvereniging Zuid-Oost NA31-2 Postduivenvereniging Zuid-Oost
26 N10-2 a.v.v. Columbia NA31-2 a.v.v. Columbia
27 N10-2 Randerode NA31-2 Randerode
28 N10-2 Denksportcentrum Apeldoorn NA31-2 Denksportcentrum Apeldoorn
29 N10-2 Buurthuis Maasstraat NA31-2 Buurthuis Maasstraat
30 N10-2 DokZuid NA31-2 DokZuid
31 N10-2 Emmaschool NA31-2 Emmaschool
32 N10-2 De Hofstad NA31-2 De Hofstad
33 N10-2 Buurthuis 't Vogelnest NA31-2 Buurthuis 't Vogelnest
34 N10-2 Woonzorgcentrum Avondzon NA31-2 Woonzorgcentrum Avondzon
35 N10-2 Moskee Assoena NA31-2 Moskee Assoena
36 N10-2 ROC Aventus NA31-2 ROC Aventus
37 N10-2 School De Horst NA31-2 School De Horst
38 N10-2 School De Korf NA31-2 School De Korf
39 N10-2 School De Kosmos NA31-2 School De Kosmos
40 N10-2 School De Marke NA31-2 School De Marke
41 N10-2 School De Ploeg NA31-2 School De Ploeg
42 N10-2 Eben Haëzer School NA31-2 Eben Haëzer School
43 N10-2 School De Eendracht NA31-2 School De Eendracht
44 N10-2 s.v. Groen Wit '62 NA31-2 s.v. Groen Wit '62
45 N10-2 Apostolisch Genootschap NA31-2 Apostolisch Genootschap
46 N10-2 School De Bongerd NA31-2 School De Bongerd
47 N10-2 School De Terebint NA31-2 School De Terebint
48 N10-2 Woonzorgcentrum De Matenhof NA31-2 Woonzorgcentrum De Matenhof
49 N10-2 Woonzorgcentrum Berghorst NA31-2 Woonzorgcentrum Berghorst
50 N10-2 Groot Schuylenburg (Brasserie De Zon) NA31-2 Groot Schuylenburg (Brasserie De Zon)
51 N10-2 Talma Borgh NA31-2 Talma Borgh
52 N10-2 Het Bolwerk NA31-2 Het Bolwerk
53 N10-2 Klootschietvereniging Het Woudhuis NA31-2 Klootschietvereniging Het Woudhuis
54 N10-2 School De Regenboog Woudhuis NA31-2 School De Regenboog Woudhuis
55 N10-2 School De Regenboog Osseveld NA31-2 School De Regenboog Osseveld
56 N10-2 Buurtlocatie 1005 NA31-2 Buurtlocatie 1005
57 N10-2 Andreaskerk NA31-2 Andreaskerk
58 N10-2 Casa Bonita NA31-2 Casa Bonita
59 N10-2 Woonzorgcentrum Koningin Wilhelmina NA31-2 Woonzorgcentrum Koningin Wilhelmina
60 N10-2 De Symfonie NA31-2 De Symfonie
61 N10-2 Jeu de Boules Vereniging 't Zwijntje NA31-2 Jeu de Boules Vereniging 't Zwijntje
62 N10-2 School 't Schrijvertje NA31-2 School 't Schrijvertje
63 N10-2 Eben-Haëzerkerk NA31-2 Eben-Haëzerkerk
64 N10-2 T.T.V. de Brug NA31-2 T.T.V. de Brug
65 N10-2 Zaal achter Julianakerk NA31-2 Zaal achter Julianakerk
66 N10-2 School De Mheen NA31-2 School De Mheen
67 N10-2 School De Ontdekking NA31-2 School De Ontdekking
68 N10-2 School De Zevensprong NA31-2 School De Zevensprong
69 N10-2 Het Kristal (ingang Distelvlinderlaan) NA31-2 Het Kristal (ingang Distelvlinderlaan)
70 N10-2 Het Kristal (ingang Nijbroekseweg) NA31-2 Het Kristal (ingang Nijbroekseweg)
71 N10-2 WSV NA31-2 WSV
72 N10-2 School De Bundel NA31-2 School De Bundel
73 N10-2 Dorpshuis Ons Huus NA31-2 Dorpshuis Ons Huus
74 N10-2 Voetbalvereniging WWNA NA31-2 Voetbalvereniging WWNA
75 N10-2 Kapel Hoog Soeren NA31-2 Kapel Hoog Soeren
76 N10-2 Dorpshuis Het Blanke Schot NA31-2 Dorpshuis Het Blanke Schot
77 N10-2 Prins Willem-Alexanderschool NA31-2 Prins Willem-Alexanderschool
78 N10-2 Bronkerk NA31-2 Bronkerk
79 N10-2 Vereniging Ugchelens Belang NA31-2 Vereniging Ugchelens Belang
80 N10-2 Tennisclub Ugchelen NA31-2 Tennisclub Ugchelen
81 N10-2 't Dorpshuus NA31-2 't Dorpshuus
82 N10-2 De Hoge Weye NA31-2 De Hoge Weye
83 N10-2 Het Zonnehuis NA31-2 Het Zonnehuis
84 N10-2 Verenigingsgebouw De Akker NA31-2 Verenigingsgebouw De Akker
85 N10-2 't Trefpunt NA31-2 't Trefpunt
86 N10-2 Dorpscentrum De Brink NA31-2 Dorpscentrum De Brink
87 N10-2 School De Tweede Stee NA31-2 School De Tweede Stee
88 N10-2 Kerk Klarenbeek

NA31-2 Kerk Klarenbeek

Uw Reactie
Uw Reactie