Contact met uw wijk

Kom in contact met een gebiedsmanagers, regisseur openbare ruimte of met dorps- of wijkraden en andere gebiedsparticipanten via deze pagina.

Hieronder vindt u links naar de websites van de dorps- en wijkraden van Apeldoorn. Kijk regelmatig en blijf op de hoogte van het laatste nieuws uit uw wijk of dorp.

 
Apeldoorn Centrum Loenen
Beekbergen Lieren Oosterhuizen
Berg en Bos Brink & Orden
De Naald Osseveld-Woudhuis
Klarenbeeks Belang Radio Kootwijk
de sprengen WWNNA (Wenum Wiesel)
Hoenderloo Ugchelen
Welgelegen  Beemte-Broekland (geen website beschikbaar)

De gebiedsmanager heeft een verbindende rol in het gebied. Bij hem of haar kunt u daarom terecht met al uw vragen over het gebied en wat zich daarin afspeelt. Vanzelfsprekend zal de gebiedsmanager niet al uw vragen zelf kunnen beantwoorden. Hij of zij kan wel met u meedenken en de verbinding leggen naar de juiste persoon of organisatie.

Algemeen

Bezoekadres: Marktplein 1, Apeldoorn Telefoonnummer: 14 055 (vanuit het buitenland +31 55 580 15 55) E-mail: gemeente@apeldoorn.nl

 

Tom Brands

Stadsdeel Centrum
06 - 46 00 08 29
t.brands@apeldoorn.nl 
Twitter @055binnenstad
 

Wim Bergink

Stadsdeel Noordwest
06 - 54 36 82 44
w.bergink@apeldoorn.nl 
Twitter @055noordwest
 

Astrid Willemsen

Stadsdeel Noordoost
Twitter @055noordoost

Tanja Paffen a.i.

Stadsdeel Noordoost
06 - 28 24 43 06
t.paffen@apeldoorn.nl
Twitter @055noordoost

 

Corine Kapenga

Stadsdeel Zuidoost
Twitter @055zuidoost

Nathalie Klomp

Stadsdeel Zuidoost
06 - 46 00 08 31
n.klomp@apeldoorn.nl 
Twitter @055zuidoost

 

Saskia Fokkema a.i.

Stadsdeel Zuidoost
06 - 43 46 23 16
s.fokkema@apeldoorn.nl
Twitter @055zuidoost

 

Alan Wemmenhove

Stadsdeel Zuidwest
06 15 88 17 98
a.wemmenhove@apeldoorn.nl 
Twitter @055zuidwest
 

Harriët Althof

Stadsdeel Dorpen
06 31 64 98 95
h.althof@apeldoorn.nl 
Twitter @055dorpen

Bij de regisseur kunt u terecht voor vragen over de openbare ruimte. De regisseur zal niet alle vragen zelf kunnen beantwoorden, maar hij of zij kan wel met u meedenken en de verbinding leggen naar de juiste persoon of organisatie.

Vragen/klachten over het onderhoud van de openbare ruimte kunt u het beste melden.

Algemeen

Telefoonnummer: 14 055 (vanuit het buitenland +31 55 580 15 55)
E-mail: gemeente@apeldoorn.nl

 
 

Anita Vermeulen

Noord
a.vermeulen@apeldoorn.nl

 

Jeanette van Dijk

Noordwest
j.vandijk@apeldoorn.nl 

 Wim Mulder

Wim Mulder

Buitengebied en dorpen
w.mulder@apeldoorn.nl 
 Sandra Hofmeijer

Sandra Hofmeijer

Centrum
s.hofmeijer@apeldoorn.nl 

 Wim Mekelenkamp

Wim Mekelenkamp

Zuidoost
w.mekelenkamp@apeldoorn.nl  

 Tom van Timmeren

Tom van Timmeren

Zuidwest 
t.vantimmeren@apeldoorn.nl 

Leefbaarheid en Veiligheid met de gebiedsboa’s

Elk gebied heeft zijn eigen aandachtspunten. Om deze zo goed mogelijk in beeld te kunnen brengen en aan te kunnen pakken, zijn er sinds kort gebiedsboa’s in Apeldoorn. Een gebiedsboa is het aanspreekpunt voor bewoners, wijkagenten en andere netwerkpartners.

Een gebiedsboa

  • Is intermediair tussen de Vakgroep Openbare Ruimte, afdeling Preventie, Toezicht en Handhaving van de gemeente en mensen in het gebied.
  • Signaleert en is aanspreekbaar op onveilige en onplezierige zaken in het gebied en leidt dit naar de juiste partner.
  • Pakt trends en ontwikkelingen in het gebied vanuit een helicopterview op.
  • Is zichtbaar voor inwoners en externe partijen.
 
Reinier Dijkstra

Reinier Dijkstra

Werkgebied:
Centrum

 André Hendriks

André Hendriks

Werkgebied:
Zuidoost

 Fred van Beek

Fred van Beek

Werkgebied:
Zuidwest

 Nidar Ata-Kaya

Nidar Ata-Kaya

Werkgebied:
Noordoost

 Marco van Schouten

Marco van Schouten

Werkgebied
Noordwest

 Julia Versteeg

Julia Versteeg

Werkgebied:
De dorpen

Meer weten

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem dan contact op met een gebiedsmanager, regisseur openbare ruimte of met uw dorps- of wijkraad.

Uw Reactie
Uw Reactie